مجموعه پارس سافاری

  •  -
  •  -
  •  -

مجموعه پارس سافاری

مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش با هدف توسعه گردشگری و ایجاد محیط مفرح و سالم برای تمام رده‌های سنی به خصوص جوانان و گردشگران جزیره زیبای کیش  و به همت مهندسین و متخصصین ایرانی طراحی و ساخته‌شده است. در این مجموعه می‌توانید از ورزش‌ها و تفریحاتی چون تور سافاری، موتورسواری، کارتینگ، بانجی شوتینگ، شترسواری، ترامپولین، پنالتی و پرتاب اشیاء، سِگ‌وی و دارت لذت ببرید.

این مجموعه اولین برگزارکننده تورهای سافاری صحرا در ایران است. سافاری (Safari) در لغت به معنای سیاحت کردن  و سیاحت اکتشافی است و به برنامه تور گردشی اطلاق می‌گردد که طی آن شرکت‌کنندگان توسط انواع خودروها و یا چهار پایان و با طی مسیری مشخص از مکان‌های دیدنی و جذاب بازدید کرده و از آن لذت می‌برند. یکی از معروف‌ترین انواع تور سافاری، تور صحرا است که موقعیت و  مسیر حرکت آن نقاط بیابانی و صحرایی است. انواع وسیله نقلیه مورد استفاده در این تورها شامل خودروهای دو دیفرانسیل و چهار محور نظیر لندرور، تویوتا لندکروز و... حتی شتر است. شرایط اقلیمی موردنیاز یک تور صحرا طبیعت گرم و خشک بیابانی و نیمه بیابانی است. جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش گردشگران استعداد بالقوه‌ای برای این نوع تور را دارا است و شرکت پارس سافاری کیش با برنامه‌ریزی و سرمایه گزاری به‌جا افتخار بالفعل نمودن این استعداد را دارد.

پیست آفرود (offroad) پارس سافاری محیط مناسبی برای تجربه موتورسواری با موتورهای Buggy، موتورهای ATV، موتور Trail و موتور Cross است.پارس سافاری دارای چند پیست آسفالت استاندارد است که امکان تجربه اتومبیلرانی و موتورسواری در رشته‌های متنوع  برای سنین مختلف در شرایط امن را فراهم می‌کند. همچنین بخش آموزش پارس سافاری با بهره‌گیری از مدرسان حرفه‌ای در رشته‌های مختلف اتومبیلرانی دوره‌های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته را برگزار خواهد نمود.

اطلاعات دسترسی

نشانی جزیره کیش، بلوار امام خمینی، بلوار سافاری، جنب فاز ۳ صنعتی
تلفن ۴۰ ۰۴ ۴۴۵ (۰۷۶۴)
ایمیل ارسال نامه
وب‌سایت
امکانات رستوران سرپوشیده، رستوران روباز، کافی‌شاپ، غرفه‌های نمایشگاهی