۱۶ و ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴

سومین دوره مسابقات بین‌المللی بدن‌سازی و پرورش اندام جام الماس (دایموند کاپ)

اطلاعات رویداد

نوع رویداد رویداد ورزشی
تاریخ ۱۶ و ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴
مکان تالار شهر جزیره کیش
نشانی جزیره کیش، بلوار ساحل، تالار شهر
ساعت ساعت ۱۰ تا ۱۵
برگزار کننده فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام ایران
تلفن ۸۸۸۳۰۸۰۳ (۰۲۱)
وب‌سایت

مسابقات بین‌المللی بدن‌سازی و پرورش اندام جام الماس با حضور ۴۰۰ شرکت‌کننده از ۲۳ کشور جهان و کشورمان از ۱۶ مهر ساعت ۱۰ در تالار شهر جزیره کیش آغاز می‌شود.

در این رقابت‌ها، مسابقات مقدماتی بادی کلاسیک در دسته‌های قدی ۱۶۸، ۱۷۱، ۱۷۵، ۱۸۰ و مثبت ۱۸۰ و مسابقات مقدماتی فیزیک در دسته‌های قدی ۱۷۰ و ۱۷۴ پنج‌شنبه ۱۶ مهر از ساعت ۱۰ تا ۱۵ برگزار می‌شود.

عصر پنج‌شنبه ۱۶ مهر نیز مرحله مقدماتی پرورش اندام در دسته قدی ۱۸۱، ۱۷۸ و ۱۸۱ انجام می‌شود.

مرحله پایانی هر سه بخش مسابقات نیز جمعه ۱۷ مهر از ساعت ۱۴ برگزار می‌شود و در پایان به نفرات اول تا سوم به ترتیب یک هزار، ۶۰۰ و ۴۰۰ دلار اعطا می‌شود و تمامی شرکت‌کنندگان گواهی حضور از طرف فدراسیون‌های بدن‌سازی ایران و جهان و همچنین کاپ قهرمانی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این به نفرات برتر در هر دسته از سوی فدراسیون جهانی کارت حرفه‌ای اعطا می‌شود.

گروه بدن‌سازی و پرورش اندام جزیره کیش نیز در این رقابت‌ها حضور دارد.

رقابت‌های جام الماس از معتبرترین مسابقات جهانی در رشته بدن‌سازی و پرورش اندام است و در تقویم فدراسیون جهانی گنجانده‌شده است. در مسابقات جام الماس دکتر رافائل سانتونجا رئیس فدراسیون جهانی IFBB و پاول رئیس کمیته داوران این فدراسیون حضور خواهند داشت و از نزدیک این رقابت‌ها را به نظاره خواهند نشست. در دوره‌های قبلی، کشورهای یونان و چین میزبانی این مسابقات را بر عهده داشتند.